SZVP SZVP
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilHome arrow Zápisy zo stretnutí arrow Zápasy 2015-2016 Header Pic
Header Pic
Administrator
Hlavné menu
Reklama
Joomla Random Flash Module by DART Creations
LEN Magazine
Prihlásenie





Zabudnuté heslo
Nemáte konto? Vytvorte si ho!

Zápasy 2015 - 2016 PDF Tlač E-mail

Na tejto stránke sú zverejňované dokumenty zo stretnutí domácich súťaží SZVP
Formuláre: Zapis delegata     Hodnotenie delegata     Hodnotenie hl. rozhodcu



11 roční, Majstrovstvá SR / /zapis hlavného rozhodcu/
45. / ŠK Hornets Košice – PVK Vrútky /zapis/
44. / Pirana SC Topoľčany – KVP Nováky /zapis/
43. / Slávia UK Bratislava – Slávia PU Prešov /zapis/
42. / KVP Kúpele Piešťany – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
41. / KVP Komárno - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
40. / Slávia PU Prešov – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
39. / KVP Nováky – Slávia UK Bratislava /zapis/
38. / PVK Vrútky – Pirana SC Topoľčany /zapis/
37. / ŠKP Modrí Draci Košice – ŠK Hornets Košice /zapis/
36. / KPŠ NEREUS Žilina – KVP Komárno /zapis/
35. / Slávia UK Bratislava – Pirana SC Topoľčany /zapis/
34. / KVP Kúpele Piešťany – KVP Nováky /zapis/
33. / KVP Komárno – Slávia PU Prešov /zapis/
32. / ŠK Hornets Košice – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
31. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
30. / PVK Vrútky – Slávia UK Bratislava /zapis/
29. / KPŠ NEREUS Žilina – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
28. / Slávia PU Prešov – ŠK Hornets Košice /zapis/
27. / KVP Nováky – KVP Komárno /zapis/
26. / Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
25. / ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia PU Prešov /zapis/
24. / KPŠ NEREUS Žilina – PVK Vrútky /zapis/
23. / KVP Kúpele Piešťany – Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / KVP Komárno – Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / ŠK Hornets Košice - KVP Nováky /zapis/
20. / KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
19. / Pirana SC Topoľčany - ŠK Hornets Košice /zapis/
18. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
17. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
15. / ŠK Hornets Košice – Slávia UK Bratislava /zapis/
14. / ŠKP Modrí Draci Košice – Pirana SC Topoľčany /zapis/
13. / KPŠ NEREUS Žilina – KVP Nováky /zapis/
12. / Slávia PU Prešov – PVK Vrútky /zapis/
11. / KVP Komárno – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany – ŠK Hornets Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky – KVP Komárno /zapis/
07. / KVP Nováky – Slávia PU Prešov /zapis/
06. / KPŠ NEREUS Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / ŠK Hornets Košice - KVP Komárno /zapis/
04. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / KVP Nováky - PVK Vrútky /zapis/


Mladší žiaci NL 1-6.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
30. / Pirana SC Topoľčany – Slávia PU Prešov /zapis/
29. / ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Nováky /zapis/
28. / Slávia UK Bratislava – ŠK Hornets Košice /zapis/
27. / Slávia PU Prešov – ŠK Hornets Košice /zapis/
26. / KVP Nováky – Slávia UK Bratislava /zapis/
25. / Pirana SC Topoľčany – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
24. / ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia PU Prešov /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava – Pirana SC Topoľčany /zapis/
22. / ŠK Hornets Košice – KVP Nováky /zapis/
21. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - ŠK Hornets Košice /zapis/
19. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
18. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
16. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Mladší žiaci NL 7-10.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
11. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
10. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
08. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
07. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Žiačky NL, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
23. / KVP Kúpele Piešťany - Wiener Sport-Club /zapis/
22. / Wiener Sport-Club - PVK Vrútky /zapis/
21. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
20. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
19. / Wiener Sport-Club - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/

Žiačky NL, 3.kolo dohrávky /
17a. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
15a. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/

Ženy - 1.liga, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / Česká republika U19 - Slávia UK Bratislava /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Kúpele Piešťany - Česká republika U19 /zapis/
21. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
20. / Česká republika U19 - Pirana SC Topoľčany /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Kadeti NL 1-4.miesto, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
23. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
21. / ŠK Hornets Košice - KVP Nováky /zapis/
20. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany -ŠK Hornets Košice /zapis/

Kadeti NL 5-9.miesto, 5.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
30. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
29. / Slávia PU Prešov - KVP Komárno /zapis/
28. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
27. / Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov /zapis/
26. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
25. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/


Juniorky - NL, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
20. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
19. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/

Starší žiaci NL 5-8.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠK Hornets Košice /zapis/
11. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
10. / ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
08. / ŠK Hornets Košice - PVK Vrútky /zapis/
07. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Starší žiaci NL 1-4.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
11. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky /zapis/
10. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
07. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Juniori NL, 5.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
30. / KVP Nováky – ŠK Hornets Košice /zapis/
29. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
28. / ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
27. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
26. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
25. / ŠK Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Kadetky NL, 6.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
17. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
16. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga, skupina B, 6.kolo /
B12. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
B11. / VK Žraloci Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finále play off, 3.zápasy /
FB3. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
FA3. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finále play off, 2.zápasy /
FB2. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
FA2. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finále play off, 1.zápasy /
FB1. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
FA1. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Žiačky NL, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / ŠKP Modrí Draci Košice - Wiener Sport-Club /zapis/
17. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
16. / Wiener Sport-Club - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
15. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
14. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
13. / PVK Vrútky – Wiener Sport-Club /zapis/

Muži - Extraliga, skupina B, 5.kolo /
B10. / KVP Kúpele Piešťany - VK Žraloci Žilina /zapis/ /zapis del/
B09. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
17. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
15. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
14. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/

Mladší žiaci NL 1-6.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
15. / Pirana SC Topoľčany – KVP Nováky /zapis/
14. / ŠKP Modrí Draci Košice – ŠK Hornets Košice /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava – Slávia PU Prešov /zapis/
12. / ŠK Hornets Košice – Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / KVP Nováky – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
10. / Slávia PU Prešov – Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / ŠKP Modrí Draci Košice – Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava – KVP Nováky /zapis/
07. / ŠK Hornets Košice – Slávia PU Prešov /zapis/
06. / KVP Nováky – ŠK Hornets Košice /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
02. / ŠK Hornets Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
01. / KVP Nováky - Slávia PU Prešov /zapis/

Mladší žiaci NL 7-10.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
02. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
01. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti NL 1-4.miesto, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / ŠK Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
15. / ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
14. / KVP Nováky - ŠK Hornets Košice /zapis/
13. / ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti NL 5-9.miesto, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
23. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
22. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
19. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga, semifinále play off, 3.zápasy /
SB3. / Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
SA3. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, semifinále play off, 2.zápasy /
SB2. / ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
SA2. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, semifinále play off, 1.zápasy /
SB1. / Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
SA1. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Kadetky NL, 5.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
15. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
14. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

Starší žiaci NL 5-8.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / PVK Vrútky - ŠK Hornets Košice /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
03. / ŠK Hornets Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
02. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava – ŠK Hornets Košice /zapis/

Starší žiaci NL 1-4.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
05. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
04. / KVP Nováky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
03. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Nováky – Slávia PU Prešov /zapis/


Žiačky NL, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / Wiener Sport-Club - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
10. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / Wiener Sport-Club - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany – Wiener Sport-Club /zapis/

Muži - Extraliga, skupina B, 4.kolo /
B08. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
B07. / VK Žraloci Žilina - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, skupina B, 3.kolo /
B06. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
B05. / Pirana SC Topoľčany - VK Žraloci Žilina /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, nadstavba, 6.kolo /
N12. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
N11. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/


Ženy - 1.liga, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / Pirana SC Topoľčany - Česká republika U19 /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - Česká republika U19 /zapis/
14. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / Česká republika U19 - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti NL 5-9.miesto, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
17. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
15. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
14. / KVP Komárno - Slávia PU Prešov /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga, nadstavba, 5.kolo /
N10. / ČH Hornets Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
N9. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Žiačky NL, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / Wiener Sport-Club - PVK Vrútky /zapis/
05. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
04. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / Wiener Sport-Club - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
02. / ŠKP Modrí Draci Košice - Wiener Sport-Club /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany – PVK Vrútky /zapis/

Mladší žiaci OS východ, 5.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
30. / ŠKP Modrí Draci Košice – PVK Vrútky /zapis/
29. / ŠK Hornets Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
28. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
27. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
26. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
25. / PVK Vrútky - ŠK Hornets Košice /zapis/

Muži - Extraliga, skupina B, 2.kolo /
B04. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
B03. / VK Žraloci Žilina - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
09. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/

Starší žiaci OS východ, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
23. / ŠK Hornets Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
22. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
21. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
20. / PVK Vrútky - ŠK Hornets Košice /zapis/
19. / Slávia PU Prešov – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/

Starší žiaci OS západ, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
20. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Nováky /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava – KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Juniori NL, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
22. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Ženy - 1.liga, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - Česká republika U19 /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
10. / Česká republika U19 - Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / Česká republika U19 - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Mladší žiaci OS západ, 5.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
30. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
29. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
28. / KVP Nováky – Pirana SC Topoľčany /zapis/
27. / KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno /zapis/
26. / Pirana SC Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
25. / KVP Nováky – KVP Komárno /zapis/

Juniori NL, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Nováky /zapis/
17. / KVP Kúpele Piešťany - ŠK Hornets Košice /zapis/
16. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
15. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
14. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
13. / ŠK Hornets Košice - KVP Nováky /zapis/


Kadeti NL 5-9.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/
11. / Pirana SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
10. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
07. / Slávia PU Prešov - KVP Komárno /zapis/

Kadeti NL 1-4.miesto, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
11. / ŠK Hornets Košice - KVP Nováky /zapis/
10. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - ŠK Hornets Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
07. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga, nadstavba, 4.kolo /
N8. / Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
N7. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
01. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga, skupina B, 1.kolo /
B02. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
B01. / KVP Komárno - VK Žraloci Žilina /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, nadstavba, 3.kolo /
N6. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
N5. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Ženy - 1.liga, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - Česká republika U19 /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / Česká republika U19 - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - Česká republika U19 /zapis/

Muži - Extraliga, nadstavba, 2.kolo /
N4. / KVP Nováky - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
N3. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, nadstavba, 1.kolo /
N2 / ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
N1. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Starší žiaci OS východ, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
17. / ŠK Hornets Košice - PVK Vrútky /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - ŠK Hornets Košice /zapis/
15. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
14. / ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
13. / PVK Vrútky – Slávia PU Prešov /zapis/

Starší žiaci OS západ, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / KVP Nováky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
15. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
14. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / KPŠ NEREUS Žilina – Slávia UK Bratislava /zapis/

Juniori NL, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice /zapis/
10. / ŠKP Modrí Draci Košice - ŠK Hornets Košice /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / ŠK Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Kadetky NL, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / ŠKP Modri Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
10. / PVK Vrútky - ŠKP Modri Draci Košice /zapis/

Mladší žiaci OS východ, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / PVK Vrútky – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
23. / ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
22. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
21. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠK Hornets Košice /zapis/
20. / PVK Vrútky - ŠK Hornets Košice /zapis/
19. / ŠKP Modrí Draci Košice – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Mladší žiaci OS západ, 4.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
24. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
22. / KVP Nováky – Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany – Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany – Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti NL 5-9.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
02. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Kadeti NL 1-4.miesto, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
05. / ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
04. / KVP Nováky - ŠK Hornets Košice /zapis/
03. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / ŠK Hornets Košice – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Nováky – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/


Kadetky NL, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
09. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modri Draci Košice /zapis/
07. / ŠKP Modri Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Juniori NL, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / ŠK Hornets Košice – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
05. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Nováky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠK Hornets Košice /zapis/
02. / KVP Nováky – ŠK Hornets Košice /zapis/
01. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/


Žiačky Zimné majstrovstvá SR / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Wiener Sport-Club /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
03. / Wiener Sport-Club - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany – Wiener Sport-Club /zapis/



Kadetky NL, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / ŠKP Modri Draci Košice -KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
04. / PVK Vrútky - ŠKP Modri Draci Košice /zapis/

Mladší žiaci OS východ, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / ŠKP Modrí Draci Košice – PVK Vrútky /zapis/
17. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/
16. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
15. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
14. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
13. / Slávia PU Prešov – PVK Vrútky /zapis/

Mladší žiaci OS západ, 3.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
18. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
14. / KVP Komárno – Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti OS východ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí Draci Košice - ČH Hornets Košice /zapis/
10. / PVK Vrútky - ČH Hornets Košice /zapis/
09. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
07. / ČH Hornets Košice – Slávia PU Prešov /zapis/

Kadeti OS západ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
20. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
18. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
14. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
12. / Slávia UK Bratislava – KVP Komárno /zapis/
11. / KVP Nováky – Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga /
30. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
29. / Pirana SC Topoľčany - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
28. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Ženy - SP / /zapis hlavného rozhodcu/
03. / KVP Kúpele Piešťany -Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga /
27. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
26. / ČH Hornets Košice - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
25. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
11. / KVP Komárno - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/


Starší žiaci OS východ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí Draci Košice - ČH Hornets Košice /zapis/
10. / PVK Vrútky - ČH Hornets Košice /zapis/
09. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
07. / ČH Hornets Košice – Slávia PU Prešov /zapis/

Starší žiaci OS západ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
10. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Nováky /zapis/
09. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / KVP Nováky – Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga /
24. / KVP Nováky - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
23. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
22. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/


Juniori Zimné majstrovstvá SR / /zapis hlavného rozhodcu/
10. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / ČH Hornets Košice – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
07. / Slávia UK Bratislava – KVP Nováky /zapis/
06. / KVP Nováky – KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - ČH Hornets Košice /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
02. / ŠKP Modrí Draci Košice – KVP Nováky /zapis/
01. / ČH Hornets Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Kadetky NL, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
03. / PVK Vrútky -ŠKP Modri Draci Košice /zapis/
02. / ŠKP Modri Draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

Mladší žiaci OS východ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / KPŠ NEREUS Žilina – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
11. / ČH Hornets Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
10. / ŠKP Modrí Draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH Hornets Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí Draci Košice - ČH Hornets Košice /zapis/
07. / Slávia PU Prešov – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Mladší žiaci OS západ, 2.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany – Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany – Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga /
21. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
20. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
19. / ČH Hornets Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Juniorky Zimné majstrovstvá SR / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava – PVK Vrútky /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany – ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga /
18. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
17. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
16. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/


Kadeti OS východ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / Slávia PU Prešov - ČH Hornets Košice /zapis/
05. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
04. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
03. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia PU Prešov /zapis/
01. / ČH Hornets Košice – PVK Vrútky /zapis/

Kadeti OS západ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
10. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
09. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
06. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
04. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava – Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga /
15. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
14. / ČH Hornets Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
13. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Starší žiaci OS východ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / Slávia PU Prešov - ČH Hornets Košice /zapis/
05. / ŠKP Modrí Draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
04. / ČH Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice /zapis/
03. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / ŠKP Modrí Draci Košice – Slávia PU Prešov /zapis/
01. / ČH Hornets Košice – PVK Vrútky /zapis/

Starší žiaci OS západ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
04. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany – Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / KVP Nováky – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Muži - Extraliga /
12. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
10. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


Mladší žiaci OS východ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / ČH Hornets Košice – PVK Vrútky /zapis/
05. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
04. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
03. / KPŠ NEREUS Žilina -ČH Hornets Košice /zapis/
02. / Slávia PU Prešov - ČH Hornets Košice /zapis/
01. / PVK Vrútky – KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Mladší žiaci OS západ, 1.kolo / /zapis hlavného rozhodcu/
06. / KVP Komárno – KVP Nováky /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / KVP Nováky – Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany – KVP Komárno /zapis/
01. / KVP Nováky – Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga /
09. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
07. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga /
06. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
05. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
04. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga /
03. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
02. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
01. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Muži - SP /
F1. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
F2. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
F3. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
F4. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
B6. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
B5. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
B4. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
B3. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
B2. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
B1. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
A6. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
A5. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
A4. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
A3. / PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
A2. / ČH HORNETS Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
A1. / KVP Nováky - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/

 
Meniny
Pondelok, 26. jún 2017

Dnes má meniny Adriána Zajtra má meniny Ladislav
Bleskové správy
Anketa
Navštevujete túto stránku...?
 
Events Calendar
« < June 2017 > »
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
« < July 2017 > »
M T W T F S S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Latest Events
No events
Multilanguage version

Header Pic
left unten right unten
© 2017 S Z V P
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

W3C validiert