SZVP SZVP
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilHome arrow Zápisy zo stretnutí arrow Zápasy 2014-2015 Header Pic
Header Pic
Administrator
Hlavné menu
Reklama
Joomla Random Flash Module by DART Creations
LEN Magazine
Prihlásenie





Zabudnuté heslo
Nemáte konto? Vytvorte si ho!

Zápasy 2014 - 2015 PDF Tlač E-mail

Na tejto stránke sú zverejňované dokumenty zo stretnutí domácich súťaží SZVP
Formuláre: Zapis delegata     Hodnotenie delegata     Hodnotenie hl. rozhodcu


M SR 11 roční / /zapis hlavneho rozhodcu/
36. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
35. / KVP Komárno - Slávia PU Prešov /zapis/
34. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
33. / ČH HORNETS Košice - KVP Komárno /zapis/
32. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
31. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
30. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
29. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
28. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
27. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
26. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/
25. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
24. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
23. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Komárno /zapis/
22. / KPŠ NEREUS Žilina - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
21. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
20. / KVP Komárno - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava -ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
18. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/
16. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/
15. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
14. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
12. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
11. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
06. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
03. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / ČH HORNETS Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Nováky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

NL juniori - 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
29. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
28. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
27. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
26. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
25. / PVK Vrútky - KVP Nováky /zapis/


NL starší žiaci - 7-9.miesto, 2.kolo /
06. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/

NL starší žiaci - 1-6.miesto, 2.kolo /
30. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
29. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
28. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
27. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
26. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
25. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
24. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
23. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
22. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
21. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
18. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
16. / ČH HORNETS Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


NL mladší žiaci - 7-10.miesto, 1.kolo /
12. / ČH HORNETS Košice - KVP Komárno /zapis/
11. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
10. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / KVP Komárno - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

NL mladší žiaci - 1-6.miesto, 2.kolo /
30. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
29. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
28. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
27. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
26. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
25. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
22. / PVK Vrútky - KVP Nováky /zapis/
21. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
20. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
19. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
18. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/


NL Kadeti - 5-9.miesto, 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
29. / PVK Vrútky - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
28. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
27. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
26. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
25. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga, 9.kolo sk. B - dohrávka/
NB18. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, 10.kolo sk. B /
NB20. / PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
NB19. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, finale play off /
FA4. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
FB4. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


NL mladší žiaci - 7-10.miesto, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / ČH HORNETS Košice - KVP Komárno /zapis/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
03. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / ČH HORNETS Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
01. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/

NL mladší žiaci - 1-6.miesto, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
15. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov /zapis/
12. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
10. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
09. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
06. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
01. / KVP Nováky - Slávia PU Prešov /zapis/

NL Kadeti - 5-9.miesto, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
23. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Komárno - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
20. / PIRANA SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
19. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga, 9.kolo sk. B /
NB17. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
NB08. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finale play off /
FA3. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
FB3. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finale play off /
FA2. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
FB2. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, finale play off /
FA1. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
FB1. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis del/


NL žiačky - 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
23. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
20. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

1.liga ženy - 4.kolo /
12. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

NL starší žiaci - 7-9.miesto, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
03. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

NL starší žiaci - 1-6.miesto, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
15. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
14. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
13. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
12. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
11. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
06. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
03. / Slávia PU Prešov - KVP Nováky /zapis/
02. / ŠKP Modrí draci Košice - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
01. / ČH HORNETS Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Muži - Extraliga, semifinále play off /
SFB4. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


NL Kadeti - 1-4.miesto, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
23. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
22. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
20. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga, 8.kolo sk. B /
NB16. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
NB15. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/


NL liga kadetky, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

OS mladší žiaci - východ, 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
29. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
28. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
27. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
26. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
25. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

OS mladší žiaci - západ, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga, 7.kolo sk. B /
NB14. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
NB13. / KVP Komárno - PIRANA SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, semifinále play off /
SFB3. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
SFA3. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, semifinále play off /
SFB2. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
SFA2. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, semifinále play off /
SFB1. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
SFA1. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


NL juniorky - 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
22. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
20. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

NL Kadeti - 5-9.miesto, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
17. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - KVP Komárno /zapis/
15. / PVK Vrútky - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
14. / KVP Komárno - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
13. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/

NL Kadeti - 1-4.miesto, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/
17. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
16. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
15. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
14. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 6.kolo /
NB12. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
NB11. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
NA12. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
NA11. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


NL žiačky - 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
17. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

1.liga ženy - 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
09. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
07. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 5.kolo /
NB10. / PIRANA SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
NB9. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
NA10. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
NA9. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


NL juniorky - 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

OS starší žiaci - západ, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
22. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/

OS starší žiaci - východ, 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
29. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
28. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
27. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
26. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
25. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 4.kolo /
NB7. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
NA8. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
NA7. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


NL juniori - 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
22. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/


NL liga kadetky, 3.kolo /
09. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
07. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

OS mladší žiaci - východ, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
23. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
22. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
21. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
20. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
19. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/

OS mladší žiaci - západ, 5.kolo /
30. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
29. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
28. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
27. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
26. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
25. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/

NL Kadeti - 5-9.miesto, 2.kolo /
12. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - KVP Komárno /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

NL Kadeti - 1-4.miesto, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
10. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 3.kolo /
NB6. / KPŠ NEREUS Žilina - PIRANA SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
NB5. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
NA6. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
NA5. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


NL žiačky - 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/

1.liga ženy / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 2.kolo /
NB4. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
NB3. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
NA4. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
NA3. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


OS starší žiaci - západ, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
17. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
14. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
13. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/


OS starší žiaci - východ, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/
23. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
22. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
20. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
19. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga, Nadstavba 1.kolo /
NB2. / KVP Komárno - KVP NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
NB1. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
NA2. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
NA1. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


NL liga kadetky, 2.kolo /
06. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/


NL juniorky - 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

NL Kadeti - 5-9.miesto, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / KVP Komárno - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/

NL Kadeti - 1-4.miesto, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
03. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/


OS mladší žiaci - východ, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
16. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
13. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/

OS mladší žiaci - západ, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
16. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
15. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
14. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga, 10.kolo /
30. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
29. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
28. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga, 9.kolo /
25. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


NL žiačky - 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

1.liga ženy / /zapis hlavneho rozhodcu/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

NL juniori - 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
15. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
14. / KVP Nováky - PVK Vrútky /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/


NL liga kadetky, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
02. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga, 9.kolo /
27. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
26. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/



Muži - Extraliga, 8.kolo /
24. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
23. / ČH HORNETS Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
22. / KVP Nováky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


NL juniorky - 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
05. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
04. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

OS starší žiaci - západ, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
10. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

OS starší žiaci - východ, 3.kolo /
18. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/
17. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
15. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
14. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
13. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

NL juniori - 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
10. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / PVK Vrútky - KVP Nováky /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/


ZM žiačky / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

SP ženy / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

OS starší žiaci - východ, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
11. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
10. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Muži - Extraliga, 7.kolo /
21. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
20. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
19. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


OS mladší žiaci - východ, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
11. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
10. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
09. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
07. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/

OS mladší žiaci - západ, 2.kolo /
12. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
10. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/

OS Kadeti - východ, 2.kolo /
12. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
10. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/

OS kadeti - západ, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
20. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
18. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
17. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
15. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
14. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
12. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/

Muži - Extraliga, 6.kolo /
18. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
16. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


ZM juniorky / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga, 5.kolo /
15. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
14. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
13. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga, 4.kolo /
12. / KPŠ NEREUS Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
11. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
10. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


ZM kadetky / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

NL juniori - 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrúty /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / PVK Vrúty - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / PVK Vrúty - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/


Muži - Extraliga, 3.kolo /
09. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
08. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
07. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


OS Kadeti - východ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
05. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
04. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
03. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/

OS kadeti - západ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
10. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
06. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/

Muži - Extraliga, 2.kolo /
06. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
04. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


OS mladší žiaci - východ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
05. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/
01. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

OS mladší žiaci - západ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
04. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/

Muži - Extraliga, 1.kolo /
03. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
02. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
01. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


OS starší žiaci - východ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / PVK Vrúty - Slávia PU Prešov /zapis/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrúty /zapis/
03. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrúty - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/

OS starší žiaci - západ, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/

ZM juniori / /zapis hlavneho rozhodcu/
10. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
09. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrúty /zapis/
07. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / PVK Vrúty - KVP Nováky /zapis/
04. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrúty /zapis/
02. / PVK Vrúty - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/


Muži - SP /
12. / o 1-2.miesto ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
11. / o 3-4.miesto ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
10. / o 5-6.miesto Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
09. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
07. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
06. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
03. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
01. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/

 
Meniny
©tvrtok, 24. august 2017

Dnes má meniny Bartolomej Zajtra má meniny Ľudovít
Bleskové správy
Anketa
Navštevujete túto stránku...?
 
Events Calendar
« < August 2017 > »
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Latest Events
No events
Multilanguage version

Header Pic
left unten right unten
© 2017 S Z V P
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

W3C validiert