SZVP SZVP
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilHome arrow Zápisy zo stretnutí arrow Zápasy 2013-2014 Header Pic
Header Pic
Administrator
Hlavné menu
Reklama
Joomla Random Flash Module by DART Creations
LEN Magazine
Prihlásenie





Zabudnuté heslo
Nemáte konto? Vytvorte si ho!

Zápasy 2013 - 2014 PDF Tlač E-mail

Na tejto stránke sú zverejňované dokumenty zo stretnutí domácich súťaží SZVP
Formuláre: Zapis delegata     Hodnotenie delegata     Hodnotenie hl. rozhodcu


Muži - Extraliga skupina B, 4.turnaj /
24. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
23. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
22. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
21. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
20. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
19. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


11 roční - M SR /
28. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
27. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
26. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
25. / Slávia PU Prešov - KVP Komárno /zapis/
24. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
23. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Komárno - ČH HORNETS Košice /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
19. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
18. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Komárno /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / KVP Nováky - Slávia PU Prešov /zapis/
14. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
12. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
10. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/
08. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
06. / Pirana SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
05. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - ČH HORNETS Košice /zapis/
01. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/


Juniorky - NL 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
50. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
49. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
48. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
47. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
46. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
45. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
44. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
43. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
42. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
41. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

St.žiaci - NL 2.kolo - 1-4.miesto /
12. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
11. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
10. / KVP Nováky - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/

St.žiaci - NL 2.kolo - 5-8.miesto /
12. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
10. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
09. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Komárno /zapis/
08. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga skupina B, 5.turnaj /
30. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
29. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
28. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
27. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
26. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
25. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


Žiačky - NL, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
22. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
21. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
20. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
19. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/

Ženy - 1.liga, 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - ASV Wien /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / ASV Wien - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / ASV Wien - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti - NL 4.kolo - 1-4.miesto /
24. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
23. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
21. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/
20. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/
19. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/

Kadeti - NL 4.kolo - 5-8.miesto /
24. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
23. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / PVK Vrútky - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/
20. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
19. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/


Kadetky - NL 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
23. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
22. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
21. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
20. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
19. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/

Ml.žiaci - NL 2.kolo - 1-4.miesto /
12. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
10. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / KVP Nováky - PVK Vrútky /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
07. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/

Juniori - NL 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
29. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
28. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
27. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
26. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
25. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/

Muži - Extraliga A finále play off /
FA4. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL 4.kolo /
40. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
39. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
38. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
37. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
36. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
35. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
34. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
33. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
32. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
31. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/

Ml.žiaci - NL 2.kolo - 5-8.miesto /
12. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
11. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
10. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / Slávia PU Prešov - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga A finále play off /
FA3. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga A finále play off /
FB2. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
FA2. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga A finále play off /
FB1. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
FA1. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Žiačky - NL, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
17. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
16. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
15. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
14. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
13. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/


Kadetky - NL 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
16. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
13. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

St.žiaci - NL 1.kolo - 1-4.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
05. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / KVP Nováky - Slávia PU Prešov /zapis/
01. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/

St.žiaci - NL 1.kolo - 5-8.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
04. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
01. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Komárno /zapis/

Muži - Extraliga skupina B, 3.turnaj /
18. / PVK Vrútky - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
17. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
16. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
15. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
14. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
13. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga A semifinále play off /
SFB2. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
SFA2. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga A semifinále play off /
SFB1. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
SFA1. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
29. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
28. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
27. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
26. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
25. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
24. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Ml.žiaci - NL 1.kolo - 1-4.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
04. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
03. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / KVP Nováky - PVK Vrútky /zapis/

Ml.žiaci - NL 1.kolo - 5-8.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - Slávia PU Prešov /zapis/
03. / ČH HORNETS Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / Slávia PU Prešov - Pirana SC Topoľčany /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/

Kadeti - NL 3.kolo - 1-4.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/

Kadeti - NL 3.kolo - 5-8.miesto /
18. / PIRANA SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
15. / Slávia PU Prešov - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
14. / PVK Vrútky - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia PU Prešov /zapis/


Ženy - 1.liga, 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / ASV Wien - Slávia UK Bratislava /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - ASV Wien /zapis/
15. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
14. / ASV Wien - Pirana SC Topoľčany /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga skupina B, 2.turnaj /
12. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
11. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
10. / KVP Komárno - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
09. / PVK Vrútky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
08. / KPŠ NEREUS Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
07. / KVP Komárno - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga skupina A, 2.turnaj /
12. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
10. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
09. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
07. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Kadetky - NL 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
10. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
09. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
07. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Ml.žiaci - OS západ 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
29. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/
28. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
27. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
26. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
25. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/

Ml.žiaci - OS východ 5.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
30. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
29. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
28. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
27. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
26. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
25. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/


Juniorky - NL 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
20. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
19. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
18. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
17. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
15. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
14. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
12. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
11. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/

St.žiaci - OS východ 5.kolo /
30. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
29. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
28. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
27. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
26. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
25. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/

St.žiaci - OS západ 5.kolo /
30. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
29. / KVP Komárno - KVP Nováky /zapis/
28. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
27. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
26. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
25. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/

Muži - Extraliga skupina B, 1.turnaj /
06. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/
05. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
04. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/ /zapis del/
03. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
02. / KVP Kúpele Piešťany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
01. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga skupina A, 1.turnaj /
06. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
05. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/
04. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
03. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
02. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
01. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


Žiačky - NL, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
10. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Ženy - 1.liga, 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ASV Wien - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / Pirana SC Topoľčany - ASV Wien /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany - ASV Wien /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Juniori - NL 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
23. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
22. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
21. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/


Kadeti - NL 2.kolo - 1-4.miesto /
12. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
10. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
07. / ČH HORNETS Košice - KVP Nováky /zapis/

Muži - Extraliga 10.kolo /
29. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga 9.kolo /
26. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga 10.kolo /
30. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/


Kadetky - NL 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Ml.žiaci - OS západ 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
23. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
22. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
21. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
20. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
19. / KVP Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Ml.žiaci - OS východ 4.kolo /
24. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
23. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
22. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
21. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
20. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
19. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga 9.kolo /
27. / Slávia UK Bratislava - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
25. / Pirana SC Topoľčany - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga 10.kolo /
28. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga 7.kolo /
21. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/

Muži - Extraliga 8.kolo /
24. / Pirana SC Topoľčany - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


Juniorky - NL 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
10. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / ŠKP Modrí draci Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/
08. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
07. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Kadeti - NL 2.kolo - 5-8.miesto /
12. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
11. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
10. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
09. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / PIRANA SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/

Muži - Extraliga 7.kolo /
22. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/


Žiačky - NL, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Ženy - 1.liga, 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - ASV Wien /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / ASV Wien - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - ASV Wien /zapis/

St.žiaci - OS západ 4.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
24. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
23. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
22. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
21. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
20. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
19. / KVP Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/


Muži - Extraliga 7.kolo /
19. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/


St.žiaci - OS východ 4.kolo /
24. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
23. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
22. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
21. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
20. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
19. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/


Kadeti - NL 1.kolo - 1-4.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/
05. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / KVP Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Kadeti - NL 1.kolo - 5-8.miesto / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Kúpele Piešťany - PIRANA SC Topoľčany /zapis/
05. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/
04. / PIRANA SC Topoľčany - Slávia PU Prešov /zapis/
03. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / Slávia PU Prešov - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / PIRANA SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/

Muži - Extraliga 8.kolo predohrávka/
23. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/


Ml.žiaci - OS západ 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / KVP Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Nováky /zapis/
15. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
14. / KVP Nováky - KVP Komárno /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Ml.žiaci - OS východ 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
17. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
16. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
15. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
14. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
13. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/

Juniori - NL 3.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
18. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
17. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
16. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
15. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
14. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
13. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/

Muži - Extraliga 7.kolo predohrávka/
20. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/


Muži - Extraliga 6.kolo /
18. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
17. / Pirana SC Topoľčany - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
16. / KVP Nováky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/


Žiačky - ZM / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / ŠKP Modrí draci Košice - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
05. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
01. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/

Muži - Extraliga 5.kolo /
15. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
14. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
13. / Slávia UK Bratislava - KVP Nováky /zapis/ /zapis del/



St.žiaci - OS východ 3.kolo /
18. / KPŠ NEREUS Žilina - Slávia PU Prešov /zapis/
17. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
16. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
15. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
14. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
13. / Slávia PU Prešov - PVK Vrútky /zapis/

St.žiaci - OS západ 3.kolo /
18. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
17. / NCHZ Nováky - KVP Komárno /zapis/
16. / KVP Kúpele Piešťany - NCHZ Nováky /zapis/
15. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
14. / NCHZ Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
13. / KVP Kúpele Piešťany - KVP Komárno /zapis/


Kadeti - OS východ 2.kolo /
12. / ČH HORNETS Košice - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
11. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
10. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
09. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/

Kadeti - OS západ 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
10. / NCHZ Nováky- KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / NCHZ Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/


Ženy - Slovenský pohár /
06. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - Torpi Tigru Mures (ROM) /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - Torpi Tigru Mures (ROM) /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / Torpi Tigru Mures (ROM) - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

Muži - Extraliga 4.kolo /
12. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
10. / NCHZ Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/


Ml.žiaci - OS západ 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
11. / Pirana SC Topoľčany - KVP Komárno /zapis/
10. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
09. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
08. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
07. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/

Ml.žiaci - OS východ 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
10. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Muži - Extraliga 3.kolo /
09. / KPŠ NEREUS Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
08. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
07. / ČH HORNETS Košice - NCHZ Nováky /zapis/ /zapis del/


Juniorky - ZM / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
04. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - PVK Vrútky /zapis/
02. / Pirana SC Topoľčany - PVK Vrútky /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/

St.žiaci - OS východ 2.kolo /
12. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
11. / ŠKP Modrí draci Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
10. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
09. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/
08. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
07. / PVK Vrútky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/

Juniori - NL 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / NCHZ Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
11. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
10. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
09. / ŠKP Modrí draci Košice - NCHZ Nováky /zapis/
08. / Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky /zapis/
07. / Pirana SC Topoľčany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/


St.žiaci - OS západ 2.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
12. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
11. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
10. / KVP Komárno - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
09. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/
08. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
07. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/


Kadeti - OS východ 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
05. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/
04. / Slávia PU Prešov - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
03. / ČH HORNETS Košice - PVK Vrútky /zapis/
02. / ŠKP Modrí draci Košice - PVK Vrútky /zapis/
01. / Slávia PU Prešov - ČH HORNETS Košice /zapis/

Kadeti - OS západ 1.kolo /
06. / KVP Kúpele Piešťany - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - NCHZ Nováky /zapis/
03. / Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
02. / NCHZ Nováky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/


Juniori - NL 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky /zapis/
04. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / NCHZ Nováky - KVP Komárno /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - KVP Komárno /zapis/
01. / ŠKP Modrí draci Košice - NCHZ Nováky /zapis/


Kadetky - ZM /
06. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
05. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / KVP Kúpele Piešťany - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
02. / PVK Vrútky - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
01. / Slávia UK Bratislava - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Ml.žiaci - OS západ 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / KVP Komárno - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky /zapis/
04. / KVP Komárno - Slávia UK Bratislava /zapis/
03. / NCHZ Nováky - Pirana SC Topoľčany /zapis/
02. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
01. / KVP Komárno - NCHZ Nováky /zapis/

Ml.žiaci - OS východ 1.kolo /
06. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / PVK Vrútky - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
03. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
01. / KPŠ NEREUS Žilina - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/

Muži - Extraliga 2.kolo /
06. / ŠKP Modrí draci Košice - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
05. / Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
04. / NCHZ Nováky - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/


St.žiaci - OS západ 1.kolo / /zapis hlavneho rozhodcu/
06. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/
05. / KVP Kúpele Piešťany - NCHZ Nováky /zapis/
04. / Pirana SC Topoľčany - KVP Kúpele Piešťany /zapis/
03. / NCHZ Nováky - Slávia UK Bratislava /zapis/
02. / KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava /zapis/
01. / Pirana SC Topoľčany - NCHZ Nováky /zapis/

St.žiaci - OS východ 1.kolo /
06. / Slávia PU Prešov - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/
05. / PVK Vrútky - ČH HORNETS Košice /zapis/
04. / KPŠ NEREUS Žilina - PVK Vrútky /zapis/
03. / ČH HORNETS Košice - Slávia PU Prešov /zapis/
02. / PVK Vrútky - Slávia PU Prešov /zapis/
01. / KPŠ NEREUS Žilina - ČH HORNETS Košice /zapis/

Muži - Extraliga 1.kolo /
03. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
02. / ČH HORNETS Košice - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
01. / ŠKP Modrí draci Košice - NCHZ Nováky /zapis/ /zapis del/


Muži - SP /
12. / ŠKP Modrí draci Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
11. / NCHZ Nováky - ČH HORNETS Košice /zapis/ /zapis del/
10. / KPŠ NEREUS Žilina - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
09. / NCHZ Nováky - KVP Komárno /zapis/ /zapis del/
08. / KVP Komárno - ŠKP Modrí draci Košice /zapis/ /zapis del/
07. / ŠKP Modrí draci Košice - NCHZ Nováky /zapis/ /zapis del/
06. / Pirana SC Topoľčany - ČH Hornets Košice /zapis/ /zapis del/
05. / Slávia UK Bratislava - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/
04. / ČH HORNETS Košice - Slávia UK Bratislava /zapis/ /zapis del/
03. / KPŠ NEREUS Žilina - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
02. / Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany /zapis/ /zapis del/
01. / ČH HORNETS Košice - KPŠ NEREUS Žilina /zapis/ /zapis del/

 
Meniny
©tvrtok, 24. august 2017

Dnes má meniny Bartolomej Zajtra má meniny Ľudovít
Bleskové správy
Anketa
Navštevujete túto stránku...?
 
Events Calendar
« < August 2017 > »
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Latest Events
No events
Multilanguage version

Header Pic
left unten right unten
© 2017 S Z V P
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

W3C validiert